Kontakt

Humbel

Ředitel závodu

Alex Humbel
alex.humbel@humbel-gears.com

Prodej

Michael Oertli
michael.oertli@humbel-gears.com

Lidské zdroje

Miljana Dimitrijevic
miljana.dimitrijevic@humbel-gears.com

CEO Humbel Schweiz / Group CTO

Patrick Wirz
patrick.wirz@humbel-gears.com

Group QM & Technology

Alex Humbel
alex.humbel@humbel-gears.com

Ředitel strategického prodeje a strategického nákupu skupiny Humbel

Urs Humbel

CIO skupiny Humbel

Santiago Marin

Prozessoptimierer/Berufsbildner Polymechaniker/in EFZ

Valtrim Osmani
valtrim.osmani@humbel-gears.com

Group CPO

Andreas Haase

Novogear

Prodej

Lukáš Lederer
l.lederer@novogear.cz

Lidské zdroje

Michaela Škutová
m.skutova@novogear.cz

CEO Humbel Schweiz / Group CTO

Patrick Wirz
patrick.wirz@humbel-gears.com

Group QM & Technology

Alex Humbel
alex.humbel@humbel-gears.com

Ředitel strategického prodeje a strategického nákupu skupiny Humbel

Urs Humbel

HPT Humbel

Ředitel závodu

Mihai Berzava
mihai.berzava@hpt.ro

Lidské zdroje

Lavinia Puiu
lavinia.puiu@hpt.ro

CEO Humbel Schweiz / Group CTO

Patrick Wirz
patrick.wirz@humbel-gears.com

Group QM & Technology

Alex Humbel
alex.humbel@humbel-gears.com

Ředitel strategického prodeje a strategického nákupu skupiny Humbel

Urs Humbel

Humbel Geartec (UK) Ltd.

Prodej

Gareth Thomas
gareth.thomas@humbel-gears.com

Humbel Geartec (Thailand) Ltd.

Prodej, Supply Chain

Gareth Thomas
gareth.thomas@humbel-gears.com