Maistru sectie strung

Grupul Humbel, cu fabricile sale din Elveția, Cehia și România, precum și companiile de vânzări din diverse țări, este un dezvoltator și producător de top de angrenaje și transmisii, având aproximativ 350 de angajați. Clienții noștri includ companii naționale și internaționale bine-cunoscute dintr-o mare varietate de industrii.

Echipa HPT Humbel din Sebes caută persoane pasionate de domeniul tehnic, dinamice și proactive care se simt în largul lor într-un mediu orientat spre performanță!

Maistru Sectie Strung (f/b)

Responsabilitățile postului:

  • Organizeaza fiecare loc de munca si raspunde de desfasurarea activitatii din sectia de strunjire
  • Asigura planificarea personalului din subordine (Operatori CNC) in functie de buget, tinand cont de schimburile de lucru si de strategiile de lucru
  • Ofera suport tehnic pentru personalul din subordine
  • Monitorizeaza indicatorii de performanta , propune actiuni de remediere in cazul deviatiilor
  • Participarea activă la procesul de îmbunătățire

Profilul candidatului:

  • Cunoștințe de specialitate în domeniul prelucrărilor prin așchiere
  • Bune cunoștințe de desen tehnic si operare CNC
  • Experienta anterioare de minim 3 ani in zona de coordonare echipe
  • Atenție la detalii, responsabilitate, adaptabilitate, competente de leadership

Vă oferim posibilitatea de a activa într-un mediu de lucru profesionist, dinamic și motivant.

Daca considerați că sunteți potrivit pentru un astfel de job, într-o companie unde îmbunatățirea este o realitate cotidiană, atunci asteptăm CV-ul dumneavoastră la adresa: hr@hpt.ro sau la sediul nostru din Sebes, str. Augustin Bena, nr. 108, jud. Alba.